گردهمایی بزرگ مردمی باشندگان ولسوالی زنده‌جان ولایت هرات در حمایت از معارف

media-moe
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷
گردهمایی بزرگ مردمی باشندگان ولسوالی زنده‌جان ولایت هرات در حمایت از معارف

وزارت معارف_هرات: باشندگان ولسوالی زنده‌جان ولایت هرات طی یک گردهمائی بزرگ حمایت شان را از معارف اعلام کردند که همزمان با این گردهمایی به ابتکار ریاست معارف هرات برنامه فضای سبز مکاتب وکمپاین شمولیت اطفال به مکتب را در آن ولسوالی آغاز نمودند.
زکریا رحیمی رئیس معارف هرات، ضمن اشتراک در این برنامه، از حمایت‌های همیشگی مردم ولسوالی زنده‌جان در امر انکشاف معارف ابراز تشکر نموده، نقش بزرگان و اهالی محل را در بهبود وضعیت معارف ارزنده خواند.

رئیس معارف هرات، همچنان به اهمیت شوراهای اداری مکاتب اشاره نموده، اظهار داشت که اداره معارف هرات در راستای انکشاف وتوسعه هرچه بیشتر معارف ولسوالی زنده‌جان، همگام با شوراهای اداری مکاتب، پلان‌های عملی را روی دست خواهد گرفت.
جمعه گل زنده جانی، ولسوال زنده‌جان، پیشرفت‌های به عمل آمده در قسمت معارف را مدیون همکاری‌ها و حمایت‌های شوراهای اداری مکاتب و مردم دانسته، از اعضای شوراهای اداری مکاتب وبزرگان ولسوالی زنده‌جان خواست تا معارف را در حیطه ایجاد فضای سبز وشمولیت اطفال واجد شرایط به مکتب همکاری نمایند.
ولسوال زنده‌جان، راه‌اندازی گفتمان‌ها بین مردم و اداره معارف را یک نیاز مهم عنوان داشته، بر تداوم چنین برنامه‌ها تاکید ورزید.
باشندگان ولسوالی زنده‌جان، ضمن ابراز خرسندی از سفر رئیس معارف هرات وهمراهان شان به ولسوالی زنده‌جان، برقراری ارتباطات بیشتر بین مردم و ریاست معارف را در راستای حل مشکلات مکاتب سودمند وموثر خواندند.
ضمناً باشندگان این ولسوالی حمایت از معارف را وجیبه و مسئولیت اساسی خانواده‌ها و اعضای جامعه دانسته، تعهد سپردند که مردم ولسوالی زنده‌جان، همچون گذشته با معارف همکار خواهند بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست فوق‌العاده بین‌الوزاتی میان وزارت معارف و ادارات ذیدخل به منظور تطبیق طرح بدیل تعلیمی

وزارت معارف_ کابل: نشست فوق‌العاده بین‌الوزارتی میان وزارت‌های "معارف و مخابرات و ادارات احصاییه مرکزی ، تنظیم خدمات مخابراتی"اترا" ومشاوریت مقام عالی ریاست جمهوری در امور نوآوری‌،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۲:۱۰
Background image

معاشات برج حمل تمامی کارمندان بخش‌های تدریسی، اداری و خدماتی وزارت معارف در جریان دوره‌ی تعطیل قابل پرداخت است

وزارت معارف ـ کابل: معاشات دوره‌ی تعطیلی( برج حمل سال مالی ۱۳۹۹) معلمان، ماموران و اجیران تمامی ولایات به شمول شهر کابل ، ولایت کابل و ولایت‌ هرات که در حالت قرنطینه قرار دارند، قابل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۵:۱۵
Background image

اعلامیه خبری

طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی به ریاست جمهوری فرستاده شد.

وزارت معارف_ کابل: طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی در حالت اضطرار به ریاست جمهوری فرستاده شد.
این طرح که به هدف ارایه خدمات آموزشی. . .

بازگشت به اخبار