گرامی‌داشت از هفتم اسد روز ملی بیرق پر افتخار کشور

media-moe
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۴:۴۹
د اسد اوومه د هیواد د ملي بیرغ ورځ څخه نمانځنه وشوه

وزارت معارف، کابل: هیأت رهبری و کارمندان وزارت معارف از هفتم اسد روز ملی بیرق کشور گرامی‌داشت نموده و به رسم احترام، بیرق سه رنگ کشور را در صحن وزارت برافراشتند.

محترمه رنگینه حمیدی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت معارف در این مراسم، گفت: «بیرق ما، هویت و تاریخ ماست. بیرق سه رنگ افغانستان نماد وحدت، همدلی و همبستگی کشور است و مایه فخر همه‌ی ماست‌. این بیرق پر افتخار نشان دهنده‌ی قربانی‌ها، قهرمانی‌ها، ایستاده‌گی‌ و سربلندی ما بوده و پاسداری و احترام گزاری از آن برای همه یک وجیبه‌ی ملی است.»

سرپرست وزارت معارف به ارج‌گزاری و تقویت گرامی‌داشت از نمادها و مناسبت‌های ملی در کشور تأکید نموده، بیان کرد که وزارت معارف در خصوص نهادینه کردن و ترویج این مناسبت‌ها بیشتر از پیش کار خواهد کرد.

وی همچنان ابراز امیدواری کرد که افغان‌ها در تمامی عرصه‌ها و به ویژه در عرصه‌ی تعلیم و تربیه با کسب دستاوردهای زیاد و پر افتخار بتوانند همیشه بیرق سه رنگ و پر افتخار کشور را در سراسر جهان به اهتزاز نگهدارند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۶ - ۱۳:۴۹
Background image

آزمون تثبیت سویه طلاب مدارس دینی برگزار گردید

وزارت معارف، کابل: آزمون تثبیت سویه طلاب مدارس دینی داخل مرز و بیرون مرز از سوی معینیت تعلیمات اسلامی وزارت معارف به اشتراک محترم مولوی محمد عارف ملکیار سرپرست آن معینیت و تعداد کثیری. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۵:۱۵
Background image

رئیسه جدید، ریاست ارتباط و آگاهی عامه وزارت معارف معرفی و رسماً به کار آغاز کرد

وزارت، معارف کابل: امروز از جانب محترم بانو رنګینه حمیدی سرپرست وزارت معارف، در جلسه رهبری آن وزارت خانم لیلا سامانی به حیث رئیسه جدید ریاست ارتباط و آگاهی عامه وزارت معارف معرفی گردید.. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۰:۵۰
Background image

افتتاح ساختمان جدید لیسه الجهاد تتمدره ولایت پروان

وزارت معارف_پروان: ساختمان جدید لیسه الجهاد تتمدره ولایت پروان طی محفلی با حضور وزیر اقتصاد، والی ولایت، رئیس معارف و شماری از مسئولین افتتاح گردید.

در محفلی که به همین مناسبت تدویر. . .

بازگشت به اخبار