تدویر ورکشاپ دو روزه برای کتاب‌داران مکاتب ولایت تخار

media-moe
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷
تدویر ورکشاپ دو روزه برای کتاب‌داران مکاتب ولایت تخار

وزارت معارف_تخار: ورکشاپ دو روزه تحت نام فرهنگ کتاب خوانی و مطالعه برای کتاب‌داران مکاتب شماری از ولسوالی‌های ولایت تخار راه‌اندازی گردید.
ورکشاپ متذکره از طرف دفتر زنان کانادا برای زنان افغان در هماهنگی با ریاست معارف تخار برای ۲۸ تن از معلمین کتاب‌دار شماری از ولسوالی‌های تخار به منظوری ترویج فرهنگ کتاب خوانی و لیبل بندی کتاب در کتابخانه‌های مکاتب برای معلمین کتاب‌دار دایر گردید.
حسام الدین نظری آمر تعلیمات عمومی ریاست معارف ولایت تخار پیرامون ارزش و جایگاه کتاب و فرهنگ کتاب‌خوانی توصیه‌های لازم را برای اشتراک کننده‌گان این ورکشاپ ارایه نموده و نیز از مسوولین برگزاری این ورکشاپ ابراز امتنان نمود.
موصوف در ادامه افزود که ریاست معارف تخار همواره تلاش میورزد تا سهولت‌های لازم را در جهت رشد کیفیت آموزش و پرورش برای منسوبین معارف فراهم سازد.
قابل یاد آوری است کتاب‌داران که در این ورکشاپ اشتراک ورزیده بودند، برگزای همچو برنامه ها را گام موثر در عرصه ارتقای ظرفیت معلمین کتاب‌دار دانسته و بر ادامه این چنین ورکشاپ‌ها تاکید نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۰:۱۳
Background image

برگزاری نشست فوق‌العاده بین‌الوزاتی میان وزارت معارف و ادارات ذیدخل به منظور تطبیق طرح بدیل تعلیمی

وزارت معارف_ کابل: نشست فوق‌العاده بین‌الوزارتی میان وزارت‌های "معارف و مخابرات و ادارات احصاییه مرکزی ، تنظیم خدمات مخابراتی"اترا" ومشاوریت مقام عالی ریاست جمهوری در امور نوآوری‌،. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱/۹ - ۱۲:۱۰
Background image

معاشات برج حمل تمامی کارمندان بخش‌های تدریسی، اداری و خدماتی وزارت معارف در جریان دوره‌ی تعطیل قابل پرداخت است

وزارت معارف ـ کابل: معاشات دوره‌ی تعطیلی( برج حمل سال مالی ۱۳۹۹) معلمان، ماموران و اجیران تمامی ولایات به شمول شهر کابل ، ولایت کابل و ولایت‌ هرات که در حالت قرنطینه قرار دارند، قابل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۵:۱۵
Background image

اعلامیه خبری

طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی به ریاست جمهوری فرستاده شد.

وزارت معارف_ کابل: طرح بدیل ارایه خدمات آموزشی در حالت اضطرار به ریاست جمهوری فرستاده شد.
این طرح که به هدف ارایه خدمات آموزشی. . .

بازگشت به اخبار